HİZMETLERİMİZ

Zel Tasarım'ın Dünyasına Hoş Geldiniz.


Bugüne kadar pek çok projeye imza atmanın yanısıra, tasarım ve uygulama alanlarında iç mimari detay sunumları ve üretimleri yaptı.Kapasitesini başta ahşap olmak üzere üretim tesisi ile güçlendiren ve tüm yaşam alanlarında rastladığımız yada kullandığımız ince işçilik uygulamaları ile genişleten Zel Tasarım, günümüzde projelendirme, malzeme temini ve üretim ana başlıkları üzerine faaliyetlerini yürütmektedir.

Modern Hizmetler, Zel Tasarım ve Dekorasyon

Zel Tasarım, sizin için yaratıcılığın sınırlarını zorluyor! Gün geçtikçe kendisini yenileyen iç tasarım dünyası, Zel Tasarım'ın profesyonel ve yenilenen iç tasarım dünyası, modern tarzı ile sizi çok etkileyecek..

Harika Tasarımlar ve Modern Çizgiler

Hem göz zevkinize hitap eden hemde kullanışlı bir iç dizayn mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Zel tasarım, sizin ihtiyaç ve fikirlerinizi ön planda tutarak size tam istediğiniz %100 memnuniyet sunar.Fikirlerinizi ön planda tuttuğumuz için, tasarımlarımız sizin istek ve memnuniyetinize göre şekil alıyor!

Hayal Edin Biz Yapalım


Zel Tasarım' ın mimar ve tasarımcıları istediğiniz dizaynı size görsel olarak sunar. Kısacası; size sadece "hayal "etmek kalır..
 

Copyright © 2012 - Zel Tasarım. Tüm hakları saklıdır.
RESA İnternet Hizmetleri / RESA Yazılım